Oxo Global Kargo ve Teslimat

Oxo Global’den vermiş olduğunuz siparişlerde, Kredi Kartı ile yapılan ödemeler 7 iş günü içerisinde kargoya yapılır.
Oxo Global’den saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde, hizmet yoğunluğuna ve ürün stok duruma bağlı olarak siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. (Saat 15.00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir)

Ev-iş adresinizin merkeze uzaklığına göre kargo şirketi 1-15 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Cumartesi- pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü kargo yapılmaktadır.

Kargo şirketleri cumartesi günü öğlen 13.00 a kadar çalışmaktadır. Bu nedenle cumartesi günü adresinize yapılması planlanan kargo teslimatlarının pazartesi gününe sarkması ihtimali olduğunu da unutmayınız.

Bayram, Resmî tatil ve Cumartesi/pazar günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Kargonuzun teslimatı esnasında kargonuzda hasar, ezilme, ıslaklık, yırtık olduğunu görüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve ürünleri bize geri gönderiniz.

Oxo Global’de bulunan ürünlerin yoğun şekilde talep edilmesi durumunda ürün stoklarında anlık azalma/tükenme durumu oluşabilir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ilgili ürünler hemen temin yoluna gidilir ve ürünlerin temin süresi Oxo Global müşteri hizmetleri tarafından size bildirilir. Ürünlerin temin süresi kabul edilmez ise yapılan ödeme sizin banka hesabınıza/kredi kartınıza iade edilir.

Son Güncelleme Tarihi : 02.08.2022

OXO GLOBAL markamız altında sağlık ve güzellik alanında anahtar ürünlerle ihtiyacımızı tamamlayacak ürünleri beğeninize sunuyoruz. Doğal yollarla elde edemediğimiz bu değerleri ürünlerimiz aracılığı ile yakalıyor olacaksınız.
Copyright 2022 © OXO GLOBAL SAĞLIK VE GÜZELLİK LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.
OXO GLOBAL
1