İptal ve İade Şartları

Oxo Global üzerinden satın alınan ürünlerin iade ve değişim koşulları, ürünün nihai sahibi ile elektronik ortamda gerçekleştirilen satış sözleşmesi uyarınca aşağıdaki şart ve usullere bağlamıştır.

İade Şartları

· İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

· İadesi talep edilen ürün bir başka tüketiciye aynı nitelikte yeniden satılabilir olmalıdır ve set halinde alınan ürünler set halinde iade edilmelidir..

· İade talebi kargo teslim tarihinden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından destek@oxoglobal.org adresine mail atarak iade bildiriminde bulunabilir.

· Destek masasından yapılan iade bildirimlerine en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır.

 

İade talep edilemeyecek ürünler

Hizmet ifasına başlanması ve/veya iade sonrası bir başka tüketiciye aynı nitelik ve nicelikte yeniden satılamayacak olması sebebiyle iadesi mümkün olmayan ürünler aşağıda listelenmiştir.

· Danışmanlık ve aracılık hizmetleri

· Teknik destek hizmetleri

· Paketi açılmış, kullanılmış, şekli bozulmuş ürünler.

 

İade usulü

*Oxo Global, yukarıda açıklanan iade talebine uygun ürünler için yine yukarıda tanımlanan iade şartlarının sağlanması halinde, aşağıdaki usul ve kurallara bağlı kalmak koşulu ile nihai tüketici talebini takip eden 15 (on beş) iş günü içerisinde aşağıdaki iade usullerini uygular.

*İadesi yapılan ürün/ürünler, kargo teslim tarihinden 14  gün içerisinde ürünün nihai sahibi tarafından destek@oxoglobal.org adresine mail atarak iade bildiriminde bulunabilir.Onay bildirimini alması durumunda 15 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir.
* Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.

 

İade talebinden cayma

Nihai tüketici iade talebinden, 48 saat içerisinde cayma hakkına sahiptir

Son Güncelleme Tarihi :02.08.2022

OXO GLOBAL markamız altında sağlık ve güzellik alanında anahtar ürünlerle ihtiyacımızı tamamlayacak ürünleri beğeninize sunuyoruz. Doğal yollarla elde edemediğimiz bu değerleri ürünlerimiz aracılığı ile yakalıyor olacaksınız.
Copyright 2022 © OXO GLOBAL SAĞLIK VE GÜZELLİK LTD. ŞTİ. Tüm Hakları Saklıdır.
OXO GLOBAL
1